Oppsett nr.1 for Stiga Ligaen 2015-2016

Christian Ibenfeldt i sving i Olsvikhallen

Christian Ibenfeldt i sving i Olsvikhallen

Klubbene må innen 10.juni komme med innspill om forandringer.

 

 

 

 

 

STIGA-LIGAEN

1 Jevnaker – Volda/Ørsta Lør 05.09.2015 1300 Hokksund

2 Eiker – Fokus Lør 05.09.2015 1300 Hokksund

3 Eiker – Volda/Ørsta Lør 05.09.2015 1700 Hokksund

4 Fokus – Jevnaker Lør 05.09.2015 1700 Hokksund

5 Fokus – Volda/Ørsta Søn 06.09.2015 1200 Oslo

6 Eiker – Jevnaker Søn 06.09.2015 1200 Hokksund

7 Eiker – Molde Lør 10.10.2015 1300 Hokksund

8 Jevnaker – Vikåsen Lør 10.10.2015 1300 Hokksund

9 Fokus – Laksevåg Lør 10.10.2015 1300 Oslo

10 Eiker – Vikåsen Lør 10.10.2015 1700 Hokksund

11 Jevnaker – Molde Lør 10.10.2015 1700 Hokksund

12 Fokus – Heros Lør 10.10.2015 1700 Oslo

13 Eiker – Laksevåg Søn 11.10.2015 1100 Hokksund

14 Jevnaker – Heros Søn 11.10.2015 1100 Hokksund

15 Fokus – Vikåsen Søn 11.10.2015 1100 Oslo

16 Jevnaker – Laksevåg Søn 11.10.2015 1500 Hokksund

17 Eiker – Heros Søn 11.10.2015 1500 Hokksund

18 Fokus – Molde Søn 11.10.2015 1500 Oslo

19 Heros – Laksevåg Fre 20.11.2015 1900 Haukelandshallen

20 Jevnaker – Eiker Lør 21.11.2015 1100 Jevnaker

21 Heros – Vikåsen Lør 21.11.2015 1100 Haukelandshallen

22 Laksevåg – Molde Lør 21.11.2015 1100 Olsvik

23 Heros – Molde Lør 21.11.2015 1500 Haukelandshallen

24 Jevnaker – Fokus Lør 21.11.2015 1500 Jevnaker

25 Laksevåg – Vikåsen Lør 21.11.2015 1500 Olsvik

26 Heros – Volda/Ørsta Søn 22.11.2015 1100 Haukelandshallen

27 Laksevåg – Volda/Ørsta Søn 22.11.2015 1500 Olsvik

28 Volda/Ørsta – Jevnaker Lør 19.12.2015 1300 Molde

29 Molde – Vikåsen Lør 19.12.2015 1300 Molde

30 Fokus – Eiker Lør 19.12.2015 1300 Oslo

31 Volda/Ørsta – Volda/Ørsta Lør 19.12.2015 1700 Molde

32 Molde – Jevnaker Lør 19.12.2015 1700 Molde

33 Vikåsen – Volda/Ørsta Søn 20.12.2015 1100 Molde

34 Vikåsen – Jevnaker Søn 20.12.2015 1100 Molde

35 Vikåsen – Heros Lør 09.01.2016 1300 Trondheim

36 Molde – Laksevåg Lør 09.01.2016 1300 Trondheim

37 Volda/Ørsta – Fokus Lør 09.01.2016 1300 Trondheim

38 Vikåsen – Laksevåg Lør 09.01.2016 1700 Trondheim

39 Molde – Heros Lør 09.01.2016 1700 Trondheim

40 Volda/Ørsta – Eiker Lør 09.01.2016 1700 Trondheim

41 Vikåsen – Eiker Søn 10.01.2016 1100 Trondheim

42 Molde – Fokus Søn 10.01.2016 1100 Trondheim

43 Volda/Ørsta – Laksevåg Søn 10.01.2016 1100 Trondheim

44 Vikåsen – Fokus Søn 10.01.2016 1500 Trondheim

45 Molde – Eiker Søn 10.01.2016 1500 Trondheim

46 Volda/Ørsta – Heros Søn 10.01.2016 1500 Trondheim

47 Laksevåg – Heros Fre 12.02.2016 1900 Olsvik

48 Heros – Jevnaker Lør 13.02.2016 1100 Haukelandshallen

49 Laksevåg – Eiker Lør 13.02.2016 1100 Olsvik

50 Volda/Ørsta – Molde Lør 13.02.2016 1100 Volda

51 Heros – Eiker Lør 13.02.2016 1500 Haukelandshallen

52 Laksevåg – Jevnaker Lør 13.02.2016 1500 Olsvik

53 Vikåsen – Molde Lør 13.02.2016 1500 Volda

54 Volda/Ørsta – Vikåsen Lør 13.02.2016 1900 Volda

55 Heros – Fokus Søn 14.02.2016 1100 Haukelandshallen

56 Laksevåg – Fokus Søn 14.02.2016 1500 Olsvik