Laksevåg Bordtennis er i full sving med forberedelser for 2019-2020 sesongen!

Oliver, Hasan og Bilal på trening lørdag 10/8! Godt humør!

Vi har nå trening i klubben (Laksvåg Bt-hall)  vår ca. 5-6 timer hver dag fra 9.august til 25.august. Vi prøver å «rekke over» både ung og litt eldre spillere i klubben vår fremover. På vår lukkede Facebook kan medlemmene følge med på treningsoppsett for hver dag.

Vi stiller kommende sesong med 6 seniorlag fra Stiga Ligaen og ned til 4.divisjon. Vi håper at alle våre lag kan hevde seg og vi vil gi tilbud til flest mulig medlemmer på et serielag.

Vi kommer til å delta på alle Stiga NC turneringer og vi vil prøve å stille med spillere i alle norske mesterskap.

Fra 9/8-25/8 har vi besøk av en av landes beste trenere og sammen med egne trener krefter prøver vi å få fart på de unge i klubben vår.

Det er ikke så lett for oss her vest, men vi gjør så godt vi kan. Alle breddesamlinger i forbunds regi arrangeres et par timer utenfor Oslo. Det gir oss problemer og vi vil nok ikke sende våre beste unge spillere over fjellet på de bredde samlingene i fremtiden.

Her er oversikt over spillere på våre serielag: http://www.laksevagbtk.no/elitelaget-3-div-4-div-5-div/

Det kommer nok flere navn på denne listen fremover.