Treningssamling for 10 unge spillere 5-7.februar 2021 i Laksevåg Bordtennishall

Fra lørdagens trening, første økt. 6 spillere og fire trenere!

Wang Bing sammen med trenerne Luis Betancor, Tea Bratulec Pintar, Anders Hovden og Otto Hatlebakk fikk til fem treninger 5-7.februar. De ti spillerne fikk kjørt seg og fikk viktige tips om justering av teknikken.

Det er vanskelige tider nå..
Med korona tider i Norge og i Bergen er det mange i klubben vår som ikke får trene som de vil. I begynnelsen av januar fikk de unge ikke trene, så åpnet de opp medio januar og frem til 7.februar for de unge.. Så stengte staten og fru Solberg trening for ungdommer 7.februar og alle andre frem til søndag 14.februar! FOR ET KAOS..

De ti spillerne som ønsket å trene tok vi vare på så godt som mulig denne helgen.. Noen fikk trene alle tre dager, noen to dager og atter andre en gang i løpet av helgen.

Bilal får tips av Wang Bing

Spillerne, trener og ledere i vår klubb og i hele idretts Norge sliter med å holde farten oppe nå.. Men vi som alle andre klubber gjør så godt vi kan!

Vi får håpe at det blir bedre fremover slik at vi kan trene som normalt og spille turneringer og seriekamper.

Spillerne og lederne fikk lørdag kl.1300 gratis Pizzsa og noe å drikke gratis i fra klubben.