Endelig en bordtennis turnering i disse Corona tider!

Fra V: Bilal nr.2, Oliver nr.3 og Sander nr.1 i Haukelandshallen.

Heros arrangerte søndag 21.mars en turnering for spillere under 20 år i Haukelandshallen. Turneringen var kun åpen for medlemmer i fra Bergens klubbene, Heros (6), Fjell (2), Bergen HIL (4) og Laksevåg (7). Totalt deltok dermed 19 spillere.

Det deltok spillere som hadde spilt i flere år og noen som kun hadde spilt noen få måneder. Men gleden over å få spille kamper var stor hos alle.

Spillerne ble delt opp i 3 puljer der nr 1 og 2 gikk til A-sluttspill, 3 og 4 til B-sluttspill og 5, 6 og 7 til C-sluttspill. Totalt fikk alle spilt minst 9 kamper. Det ble vist mye godt spill i alle gruppene og kampene ble ganske jevne i sluttspillgruppene.

I A-sluttspillet var det Sander Holmelid, Laksevåg som vant flest kamper.

I B var det Boqun Li, Heros som vant flest kamper.

I C var det Olav Kristiansen BHIL som var best.

God og fin innsats av samtlige spillere som deltok.

Heros ledelsen med Odd Monsen i spissen for veteranene Gunnar Wedøe og Don Alexander fikk til et fint stevne for ungdommer som altså virkelig så frem til å konkurrere.

Resultater stevne 21. mars 2021 i Haukelandshallen

 

Finale A. pulje:

1.Sander Holmelid, Laksevåg, 3-1, 3-1, 3-1,3-1, 4.seire

2.Bilal Saher, Laksevåg, 3-0, 3-0, 1-3., 3-2, 3 seire, 10-5 i sett

3.Oliver Mclean, Laksevåg, 3-1, 1-3,3-2, 3-1, 3seire, 10-7 i sett

4.Aleksander Sjursen, Laksevåg, 1-3, 3-2, 2-3, 2-3, 1seier, 8-11

5.Christian Solomon, Laksevåg, 0-3, 2-3, 3-2, 1-3, 1 seier, 6-11 i sett

6.Ulrik Bertelsen, Heros, 1-3, 0-3, 2-3, 1-3, 0 seire

Finale B Pulje:

Oliver Nilsen, Laksevåg, 1 seier

Finale C Pulje:

Aleksander Haugen Laksevåg, 4 seire

 

 

Kamp nr Spiller Spiller 1. sett 2. sett 3. sett 4. sett 5. sett
1 Innl P1 Ulrik Bertelsen Kien Ho 11–7 11–0 11–1
2 Innl P1 Aleksander Sjursen Aditya Kale 11–4 11–4 12–10
3 Innl P1 Oliver Nilsen Julian With 11–4 8–11 11–9 5–11 12–10
4 Innl P1 Ulrik Bertelsen Aditya Kale 11–6 11–6 12–10
5 Innl P1 Aleksander Sjursen Oliver Nilsen 11–0 11–6 11–9
6 Innl P1 Julian With Kien Ho 11–9 9–11 7–11 9–11
7 Innl P1 Oliver Nilsen Aditya Kale 4–11 6–11 9–11
8 Innl P1 Aleksander Sjursen Kien Ho 11–1 11–8 11–4
9 Innl P1 Ulrik Bertelsen Julian With 11–4 11–0 11–3
10 Innl P1 Oliver Nilsen Kien Ho 5–11 11–7 13–15 7–11 11–9
11 Innl P1 Aleksander Sjursen Ulrik Bertelsen 6–11 11–4 11–5 11–8
12 Innl P1 Julian With Aditya Kale 4–11 3–11 4–11
13 Innl P1 Aleksander Sjursen Julian With 11–5 11–8 11–9
14 Innl P1 Ulrik Bertelsen Oliver Nilsen 4–11 11–0 11–4 11–9
15 Innl P1 Kien Ho Aditya Kale 8–11 11–6 7–11 5–11
16 Innl P2 Oliver Mclean Bilal Saher 11–7 10–12 11–13 7–11
17 Innl P2 Oliver Mclean Lars Boonstra 11–7 11–8 14–12
18 Innl P2 Oliver Mclean Lucas Ytrøy 11–4 11–5 11–7
19 Innl P2 Oliver Mclean Sander Høieggen 11–6 11–6 11–7
20 Innl P2 Oliver Mclean Carlos Llano Martin 11–4 11–3 11–0
21 Innl P2 Oliver Mclean Nguyen Tran 11–2 11–6 11–4
22 Innl P2 Bilal Saher Lars Boonstra 11–2 11–7 12–10
23 Innl P2 Bilal Saher Lucas Ytrøy 11–3 11–1 11–3
24 Innl P2 Bilal Saher Sander Høieggen 11–2 11–3 12–10
25 Innl P2 Bilal Saher Carlos Llano Martin 11–1 11–4 11–2
26 Innl P2 Bilal Saher Nguyen Tran 11–9 11–7 11–6
27 Innl P2 Lars Boonstra Lucas Ytrøy 11–4 11–3 11–3
28 Innl P2 Lars Boonstra Sander Høieggen 11–5 11–3 11–1
29 Innl P2 Lars Boonstra Carlos Llano Martin 11–2 11–6 11–1
30 Innl P2 Lars Boonstra Nguyen Tran 11–5 11–4 11–1
31 Innl P2 Lucas Ytrøy Sander Høieggen 8–11 12–14 11–4 11–13
32 Innl P2 Lucas Ytrøy Carlos Llano Martin 8–11 11–9 11–4 11–13 6–11
33 Innl P2 Lucas Ytrøy Nguyen Tran 11–7 7–11 9–11 7–11
34 Innl P2 Sander Høieggen Carlos Llano Martin 12–10 11–4 11–9
35 Innl P2 Sander Høieggen Nguyen Tran 4–11 8–11 6–11
36 Innl P2 Carlos Martin Nguyen Tran 3–11 2–11 10–12
37 Innl P3 Sander Holmelid Daniel Rublovs 9–11 11–3 11–2 13–11
38 Innl P3 Olav Kristiansen Alexander Haugen 11–3 11–4 11–8
39 Innl P3 Boqun Li Christian Salomon 15–13 6–11 8–11 11–8 7–11
40 Innl P3 Olav Kristiansen Daniel Rublovs 3–11 2–11 6–11
41 Innl P3 Sander Holmelid Boqun Li 11–3 11–8 11–6
42 Innl P3 Christian Salomon Alexander Haugen 11–4 11–5 11–4
43 Innl P3 Christian Salomon Olav Kristiansen 11–2 11–7 5–11 11–6
44 Innl P3 Sander Holmelid Alexander Haugen 11–7 11–5 11–7
45 Innl P3 Boqun Li Daniel Rublovs 11–7 11–5 5–11 5–11 11–7
46 Innl P3 Sander Holmelid Olav Kristiansen 11–5 11–5 11–5
47 Innl P3 Christian Salomon Daniel Rublovs 11–6 8–11 12–10 11–7
48 Innl P3 Boqun Li Alexander Haugen 11–4 11–3 11–3
49 Innl P3 Boqun Li Olav Kristiansen 11–5 14–12 11–6
50 Innl P3 Sander Holmelid Christian Salomon 11–7 11–9 12–10
51 Innl P3 Daniel Rublovs Alexander Haugen 11–6 11–7 11–3
52 A finale Aleksander Sjursen Sander Holmelid 13–11 6–11 5–11 9–11
53 A finale Bilal Saher Christian Salomon 11–9 11–6 11–5
54 A finale Ulrik Bertelsen Oliver Mclean 8–11 11–7 7–11 14–16
55 A finale Aleksander Sjursen Christian Salomon 9–11 8–11 11–8 11–2 11–6
56 A finale Sander Holmelid Oliver Mclean 7–11 11–3 12–10 11–8
57 A finale Bilal Saher Ulrik Bertelsen 11–3 11–8 11–9
58 A finale Sander Holmelid Bilal Saher 11–3 17–19 11–5 11–8
59 A finale Ulrik Bertelsen Christian Salomon 9–11 7–11 11–5 11–3 11–13
60 A finale Aleksander Sjursen Oliver Mclean 17–15 6–11 1–11 11–1 8–11
61 A finale Sander Holmelid Ulrik Bertelsen 12–10 12–10 10–12 11–5
62 A finale Aleksander Sjursen Bilal Saher 11–3 11–7 8–11 4–11 10–12
63 A finale Oliver Mclean Christian Salomon 13–15 15–13 11–9 11–1
64 B Finale Aditya Kale Lars Boonstra 13–11 11–7 11–5
65 B Finale Nguyen Tran Boqun Li 11–7 12–10 7–11 13–15 1–11
66 B Finale Daniel Rublovs Oliver Nilsen 11–5 11–8 11–7
67 B Finale Aditya Kale Nguyen Tran 11–6 11–8 11–4
68 B Finale Boqun Li Oliver Nilsen 11–4 9–11 11–6 11–5
69 B Finale Daniel Rublovs Lars Boonstra 11–8 11–8 11–8
70 B Finale Boqun Li Lars Boonstra 11–6 9–11 11–3 11–4
71 B Finale Daniel Rublovs Aditya Kale 12–10 11–9 7–11 11–5
72 B Finale Nguyen Tran Oliver Nilsen 11–9 3–11 10–12 7–11
73 B Finale Aditya Kale Boqun Li 8–11 4–11 6–11
74 B Finale Lars Boonstra Oliver Nilsen 12–12 11–8 8–11 11–7 11–0
75 B Finale Daniel Rublovs Nguyen Tran 11–0 11–4 11–8
76 C Finale Sander Høieggen Olav Kristiansen 1–11 9–11 5–11
77 C Finale Sander Høieggen Kien Ho 11–8 4–11 11–3 3–11 13–11
78 C Finale Sander Høieggen Alexander Haugen 5–11 8–11 7–11
79 C Finale Sander Høieggen Julian With 11–9 4–11 7–11 12–10 11—9
80 C Finale Olav Kristiansen Kien Ho 11–7 11–2 11–6
81 C Finale Olav Kristiansen Lucas Ytrøy 11–3 11–4 10–12 11–3
82 C Finale Olav Kristiansen Carlos Llano Martin 11–5 11–1 11–3
83 C Finale Olav Kristiansen Julian With 11–6 11–5 11–7
84 C Finale Kien Ho Lucas Ytrøy 11–6 11–7 11–6
85 C Finale Kien Ho Alexander Haugen 8–11 11–8 11–2 3–11 6–11
86 C Finale Kien Ho Carlos Llano Martin 11–4 11–5 11–6
87 C Finale Lucas Ytrøy Alexander Haugen 10–12 8–11 11–6 9–1
88 C Finale Lucas Ytrøy Julian With 9–11 11–5 11–7 11–6
89 C Finale Aleksander Haugen Carlos Llano Martin 11–9 11–13 11–7 11–9
90 C Finale Aleksander Haugen Julian With 7–11 7–11 11–5 11–9 11–3
91 C Finale Carlos Martin Julian With 11–8 12–14 8–11 6–11

 

 

 

Deltagerliste Stevne søndag 21. mars 2021
Navn Klubb Ranking Født – dato Født – årstall
1 Sander Holmelid Laksevåg            1 402,5 2006
2 .Oliver Mclean Laksevåg            1 309,5 2006
3 Aleksander Sjursen Laksevåg            1 295,5 2002
4 Bilal Saher Laksevåg            1 286,5 2004
5 Ulrik Bertelsen Heros            1 149,5 2006
6 Olav Kristiansen Bergen HIL            1 092,0 27.okt 2005
7 Boqun Li Heros            1 068,0 2008
8 Oliver Nilsen Laksevåg            1 044,0 2007
9 Lars Boonstra Heros            1 043,0 2007
10 Vegard Bruun Laksevåg            1 034,0 2009 Forfall
11 Kien Ho Heros            1 023,0 2007
12 Nguyen Tran Heros            1 013,0 2007
13 Christian Solomon Laksevåg            1 002,5 2005
14 Lucas Ytrøy Bergen HIL                999,0 16.des 2007
15 Aditya Kale Heros                985,0 2008
16 Carlos  Llano Martin Fjell                965,0 2009
17 Alexander Haugen Laksevåg                          – 2011
18 Joakim Håland Laksevåg                          – 2009 Forfall
19 Julian With Bergen HIL                          – 28.des 2008
20 Sander Kvalheim Bergen HIL                          – 31.des 2005
21 Daniel Rublovs Fjell                          – 25.nov 2005