HJEMMEKAMPER I STIGA-LIGAEN, OLSVIKHALLEN, direkte bilder fra hallen, resultater fra kampene!

 

 

Fra v: Simon, Fredrik, Jimmy, Christian og Hampus spiller på laget i helgen

Laksevåg-Eiker, kl.1445, søndag 6-0

A1 Søderlund-B2Sandberg 11-7, 11-7, 11-9
A4 Ojakangas-B3 Kallberg 10-12, 13-11, 11-8, 8-11, 11-8
A2 Berglund-B1 Gura 11-7, 11-8, 11-7
A3 Meringdal-B4 Meinseth 11-5, 11-6, 11-7

dbl1 Søderlund/Berglund – Gura/Meinseth, 11-8, 11-4, 11-6, 9-11, 11-6
dbl 2 Meringdal/Ibenfeldt – Sandberg/Kallberg, 8-11, 15-13, 11-5

A1-B1
A2-B2
A3-B3
A4-B4

Nidaros – Jevnaker 3-2

Direkte sending på Facebook for Laksevågs kamper: LINK
(om internett fungerer i Olsvikhallen)

Alle resultater fra helgens kamper: LINK

Laksevåg BTK -Fornebu BTK Lør 20.10.2018 13:00 Olsvikhallen
Laksevåg BTK -Oslo BTK Lør 20.10.2018 17:00 Olsvikhallen

Laksevåg BTK -Jevnaker BTK Søn 21.10.2018 11:00 Olsvikhallen
Laksevåg BTK -Eiker BTK Søn 21.10.2018 15:00 Olsvikhallen
Presentasjon av lagene: LINK
Vi vil også her på vår nettside legge inn resultater fra de enkelte kampene fortløpende.

Laksevåg-Jevnaker, kl.1100, 6-2

A1 Søderlund-B2 Herting, 11-5, 11-5, 11-7
A4 Ibenfeldt-B3 Helin, 10-12, 11-9, 4-11, 8-11
A2 Berglund-B1 Eriksson, 11-4, 9-11, 11-9, 9-11, 7-11
A3 Meringdal-B4 Gøtestam, 11-7, 11-7, 11-6

dbl1 Søderlund/Berglund – Eriksson/Gøtestam, 11-2, 11-7, 11-3
dbl 2 Ibenfeldt/Ojankangas – Herting/Helin, 13-11, 11-6, 11-6

A1 Søderlund-B1  Eriksson, 9-11, 11-9, 11-7, 11-9
A2 Berglund-B2 Herting, 11-6, 11-6, 11-7
A3 Meringdal-B3 Helin, 6-11
A4-B4

NIDAROS-EIKER, KL.1100, OLSVIKHALLEN, 3-46
(KU STILLINGEN I LAGKAMPEN KOMMER HER FORTLØPENDE)
Laksevåg-Fornebu, kl.1300 lørdag 6-1

A1 Søderlund-B2 Rønneberg,  11-3, 11-6, 11-8
A4 Ojakangas-B3 Berner, 11-6, 11-5, 8-11, 12-10
A2 Berglund-B1 Lindholm, 11-7, 14-12, 11-4
A3 Meringdal-B4 Vetvik, 11-3, 11-6, 11-9

dbl1 Søderlund/Berglund – Lindholm/Rønneberg, 11-8, 10-12, 13-11, 11-9
dbl 2 Ibenfeldt/Meringdal – Berner/Vetvik, 14-16, 11-6, 6-11, 6-11

A1 Søderlund-B1 Lindholm, 11-2, 12-10, 11-6

NIDAROS-OSLO, 3-6
(KUN RESULAT I LAGKAMPEN)

Laksevåg-Oslo, kl.1700, lørdag 6-0

A1 Søderlund-B2 Adomsson, 12-10, 11-7, 11-4
A4 Ojankangas-B3 Langen, 11-6, 5-11, 11-7, 11-5
A2 Berglund-B1 Pietkievic, 11-7, 11-7, 13-11
A3 Meringdal-B4 Gudmundsen, 11-7, 11-8, 11-8

dbl1 Søderlund/Berglund – Pietkievic/Adomsson, 11-5, 11-5, 11-3
dbl 2 Meringdal/Ojankangas – Langen/Gudmundsen, 11-5, 9-11, 11-4, 11-7