Velkommen til seriekamper i Stiga-Liga lørdag 30.november

Endika Diez Aladro vant sine tre kamper mot Stord 29/11. Han spilte for første gang for Laksevåg i fredagens kamp.

Vi ønsker Stord. Nidaros, Hardanger og våre egne spillere samt dagens dommere velkommen til seriekamper i Olsvikhallen.

Tilskuere lørdag: ca. 20

Kl. 1515: Nidaros-Laksevåg, 1-6

A4 Fossheim B. – B3 Ojankangas J.: 4-11, 9-11, 8-11.

A1 Sandstrøm P. – B2 Aladro E.: 11-13, 9-11, 4-11.

A2 Fleicher P.  – B1 Søderlund H.: Søderlund H. vinner på WO

A3 Holm M. – B4 Edvardsen L.: 8-11, 11-9, 11-4, 11-4.

Dobbel 1 Sandstrøm P./Holm M. – Søderlund H./Bing W. 6-11, 8-11, 10-12.

Dobbel 2 Laksevåg vinner på WO

A1 Sandstrøm P. – B1 Søderlund H.: 5-11, 3-11, 7-11

A2  – B2 Laksevåg vinner på WO

A3  – B3

A4  – B4

 

Hardanger-Laksevåg, 1-6

A4 Feng J. – B3 Ojankangas J.  6-11, 16-18, 7-11.

A1 Andersson R.– B2 Aladro E.  7-11, 9-11, 8-11.

A2 Låte T.  – B1 Søderlund H. 6-11, 3-11, 3-11.

A3 Jan R. Andersson – B4 Edvardsen L.  11-8, 16-14, 11-6.

Dobbel 1, Roger/Jack-Endika/Hampus, 8-11, 6-11, 5-11.

Dobbel 2, Thomas/Jan R.-Jimmy/Wang Bing,  7-11, 6-11, 7-11.

A1 Andersson R. – B1 Søderlund H.  8-11, 6-11, 3-11.

A2 Låte T.   – B2 Aladro E.  11-6, 5-11, 6-11,

A3  – B3

A4  – B4

Eliteserien Laksevåg – Hardanger

Slået op af Laksevåg Bordtennisklubb i Lørdag den 30. november 2019

Her finner du helgens resultater og tabell: http://bordtennis.no/seriespill/

Stords lag:
Truls Möregårdh, Carl Ahlande Johansson, Erik Åhman, Kim Nylander, Magnus Molin, Geir Erlandsen, Marcus Wærstad, Kristoffer Hellerud, Kristoffer Engelbertsen, Roy Høyland, Andreas Ljones.

Lagleder: Morten Kleven

Laksevåg:
Hampus Søderlund, Martin Friis, Jimmy Ojakangas, Fredrik Meringdal, Christian Ibenfeldt, Tobias Bergman, AndersHovden, Endika Diez Aladro, Lars Edvardsen, Bent Hovden, Wang Bing.

Lagleder: Otto Hatlebakk og Anders Hovden

Nidaros:
Magnus Bolstad Holm, Petter Fleischer, Benjamin Fossheim, Tomasz Marciniak,  + en eller flere importspillere.

Lagleder: Tor-Arne Jensen.

Hardanger:
Roger Andersson, Jan Roger Andersson, Thomas Låte, Jack Feng, Daniel Schaffer, Aljaz Godec.

Lagleder: Jack Feng

Tabell før søndagens kamper:

              Lag S V U T Kvote P
Laksevåg BTK 4 4 0 0 24 – 10 8
Hardanger BTK 3 3 0 0 18 – 6 6
Stord BTK 4 3 0 1 19 – 8 6
Fornebu BTK 6 3 0 3 24 – 25 6
Nidaros BTK 3 1 1 1 14 – 14 3
Eiker BTK 6 1 1 4 17 – 33 3
Jevnaker BTK 6 0 0 6 16 – 36 0

 

Kampene lørdag 30/11 er slik:

17 Hardanger BTK Laksevåg BTK Lør 30.11.2019 11:30 Olsvik 0 – 0
18 Stord BTK Nidaros BTK Lør 30.11.2019 11:30 Olsvik 0 – 0
19 Nidaros BTK Laksevåg BTK Lør 30.11.2019 15:15 Olsvik 0 – 0
20 Hardanger BTK Stord BTK Lør 30.11.2019 15:15 Olsvik 0 – 0

 

Kampoppsett, kampen avsluttes om et lag vinner 6 kamper: