Full fres i 4.divisjon avd. G, Laksevåg 3 satte Heros 4 nok en gang på plass med 6-4!

Far og sønn ble fo mye for Heros 4..

Far og sønn ble for mye for Heros 4..

Det var en voldsom fight om poengene i hver kamp i dette oppgjøret 11.desember i Haukelandshallen! Det «kokte» på laglederbenken hos Heros, de ville ikke nok en gang bli slått av vårt tredje-lag. Men den gang ei, vi gikk raskt opp i 6-2 noe som ga oss seier før Heros 4 fikk to trøsteseire til slutt.

Lille Brian Egenberg fra Heros 4 vant sine tre kamper pluss dobbelkampen samme med Mari Kvamsdal.

Bjørn Gjelseng i sving, i stadig fremgang!

Bjørn Gjelseng i sving, i stadig fremgang!

I kampen ellers vant våre spillere Bjørn Gjelseng, Roy Vetaas og Benjamin Vetaas over Don Alexander og Mari Kvamsdal i singelkampene og dermed var de snipp snapp snute for Heros 4.

Opphetet stemning..
Det er sjelden vi ser en så opphetet stemning i en BT-hall. Her var det protester på server, smelling av racketen i veggen, sparking i barrikader og et sirkus uten like på hjemmelagets laglederbenk. En av våre spillere ble rett og slett rød i toppen, det var bra at klubbens leder var på plass i hallen og roet folket ned. Det er tross alt 4.divisjon (femte nivå), ingen grunn til å bli hissig på dette nivået. Men det var ikke vi som fyrte opp…

 

  1. Divisjon Avd. G  2015/2016

 

Lag S V U T Kvote P
Laksevåg BTK 3 5 4 0 1 32 – 18 8
Heros 4 4 2 0 2 20 – 20 4
Bergen HIL 5 2 0 3 23 – 27 4
Fjell-Kam 3 2 0 0 2 5 – 15 0