NBTFs TERMINLISTE SESONGEN 2017 – 2018

Vi deltar med serielag og med spillere i turneringer over hele landet.

UTHEVET, DER PLANLEGGER KANSKJE LAKSEVÅG Å DELTA.

Her finner du også kampoppsett for Stiga-Ligaen og 3.divisjon avd.E pr. 11.august.

Stiga-Ligaen, Laksevåg
Stiga-Ligaen-5 21/10-2017 Olsvik, Bergen 1100 Stord – Laksevåg
Stiga-Ligaen-7 21/10-2017 Olsvik, Bergen 1700 Laksevåg – Vikåsen
Stiga-Ligaen-11 22/10-2017 Olsvik, Bergen 1400 Vikåsen – Laksevåg
Stiga-Ligaen-14 02/12-2017 Lørenskog 1700 Jevnaker – Laksevåg
Stiga-Ligaen-16 02/12-2017 Lørenskog 1300 B-72 – Laksevåg
Stiga-Ligaen-19 03/12-2017 Hokksund 1030 Eiker – Laksevåg
Stiga-Ligaen-25 06/01-2018 Olsvik, Bergen 1100 Laksevåg – Stord
Stiga-Ligaen-26 06/01-2018 Olsvik, Bergen 1700 Laksevåg – Fornebu
Stiga-Ligaen-35 17/02-2018 Trondheim 1700 Laksevåg – Jevnaker
Stiga-Ligaen-36 17/02-2018 Trondheim 1300 Laksevåg – B-72
Stiga-Ligaen-40 18/02-2018 Trondheim 1030 Fornebu – Laksevåg
Stiga-Ligaen-42 18/02-2018 Trondheim 1430 Laksevåg – Eiker

3.divisjon helt på slutten av dette innlegget!

 

TERMINPLAN STEVNER I NORGE

august

lør19aug – 20TRENER 1 KURS DEL 1?Arrangør: NBTF

tir22aug – 27CZECK OPENTsjekkiaArrangør: Tsjekkia

tor24aug – 27ITTF NR-course IN NorwayUllevålArrangør: NBTF

lør26aug – 27VÄXJÖ UNGDOMS GPVäxjøArrangør: VÄXJÖArrangementstype:UGP

lør26aug- REGIONMESTERSKAP VESTStordArrangør: Stord BTK

tir29aug – 3sepAUSTRIAN OPEN?Arrangør: ?

september

tir29aug – 3sepAUSTRIAN OPEN?Arrangør: ?

fre1sep – 3BARENTS SUMMER GAMESBodøArrangør: Bodø BTKArrangementstype:IT

lør2sep – 3HALMSTAD MASTERS UNGDOMS GPHalmstad, SverigeArrangør: HALMSTADArrangementstype:UGP

lør2sep – 3REGIONSAMLINGER?Arrangementstype:RS

tor7sep – 9CZECK OPEN – FUNKSJONSHEMMEDEOstrava, TsjekkiaArrangør: TsjekkiaArrangementstype:IT

fre8sep – 10EUROPA YOUTH TOP 10WORCESTERArrangør: ENGLANDArrangementstype:IT

lør9sep – 10STIGA – LIGAEN 1Arrangør: NBTFArrangementstype:LS

lør9sep –RANKINGSTEVNEJevnakerArrangør: Jevnaker BTKArrangementstype:NT

søn10sep-DOMMERSEMINAROsloArrangør: NBTF

ons13sep – 17-LAG EMLUXEMBOURGArrangør: LUXEMBOURGArrangementstype:EM

ons13sep – 17-CROATIA JUNIOR/CADET OPENVarazinArrangør: KroatiaArrangementstype:IT

lør16sepSTORD CUPStordArrangør: Stord BTKArrangementstype:NT

lør16sep – 17TRENER 1 KURS DEL 2?Arrangør: NBTF

lør16sep – 17FORNEBU OPENOsloArrangør: Fornebu BTKArrangementstype:NT

søn17sep-B-72 MINI CUPLørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:RT

ons20sep – 24SLOVENIA JUNIOR/CADET OPENOTOTECArrangør: SLOVENIAArrangementstype:IT

lør23sep – 24SERIEHELG 1Arrangør: NBTFArrangementstype:LS

tir26sep – 5oktEM FUNSKJONSHEMMEDELASKOArrangør: SLOVENIAArrangementstype:EM

lør30sep – 1oktREKORD SPELEN UNGDOMS GPHelsingborgArrangør: Rekord BTKArrangementstype:UGP

lør30sep – 1oktSERIEHELG 2Arrangør: NBTFArrangementstype:LS

lør30sep – 1oktTRONDHEIM OPENTrondheimArrangør: Vikåsen BTKArrangementstype:NT

oktober

tir26sep – 5oktEM FUNSKJONSHEMMEDELASKOArrangør: SLOVENIAArrangementstype:EM

lør30sep – 1oktREKORD SPELEN UNGDOMS GPHelsingborgArrangør: Rekord BTKArrangementstype:UGP

lør30sep – 1oktTRONDHEIM OPENTrondheimArrangør: Vikåsen BTKArrangementstype:NT

lør30sep – 1oktSERIEHELG 2Arrangør: NBTFArrangementstype:LS

ons4okt – 8SERBIA JUNIOR/CADET OPENVRNJACKA BANJAArrangør: SerbiaArrangementstype:IT

ons4okt – 5ÄNGBY INT. UNGDOMS GPStockholmArrangør: Ângby BTKArrangementstype:UGP

ons4okt – 8POLISH OPEN – CHALLENGEArrangør: Polen

lør7okt – 8REGIONCUP NR.1-REGION SØRHokksundArrangør: Eiker BTK

lør7okt – 8BERGEN HIL OPENBergenArrangør: Bergen HIL

lør7okt – 8REGIONCUP NR.1-REGION ØSTLørenskogArrangør: B-72

lør7okt – 8REGIONCUP NR.1-REGION MIDT?Arrangør: ?

lør7okt – 8REGIONCUP NR.1-REGION NORDNarvikArrangør: Narvik BTK

søn8okt- KIWI OPENHokksundArrangør: Eiker BTKArrangementstype:NT

man9okt – 15EUROPEAN PARA GAMESGenovaArrangør: ItaliaArrangementstype:IT

lør14okt – 15STIGA NORGESCUP 1BodøArrangør: Bodø BTKArrangementstype:NC

fre20okt – 22HORDA CUPBergenArrangør: Region VestArrangementstype:RT

lør21okt – 22STIGA – LIGAEN 2Arrangør: NBTFArrangementstype:LS

lør21okt-B-72 MINI CUPLørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:RT

lør21okt-RANKINGSTEVNEJevnakerArrangør: Jevnaker BTKArrangementstype:NT

lør28okt – 30BELGIUM OPEN-FUNKSJONSHEMMEDESINT. NIKLASArrangør: BelgiaArrangementstype:IT

lør28okt – 29SERIEHELG 3Arrangør: NBTFArrangementstype:LS

søn29oktOSLO CUPOsloArrangør: OSLO BTKArrangementstype:RT

tir31okt – 4novBELGIUM OPENDe HaanArrangør: Belgia

november

tir31okt – 4novBELGIUM OPENDe HaanArrangør: Belgia

tor2nov – 4ARGENTINA OPEN – FUNKSJONSHEMMEDEBUENO AIRESArrangør: ARGENTINAArrangementstype:IT

fre3nov – 5SLOVAK CADET OPENBratislavaArrangør: SlovakiaArrangementstype:IT

lør4nov – 5KM I VESTFOLDLarvikArrangør: LarvikArrangementstype:KM

lør4nov – 5KM I AGDERGrimstadArrangør: Lia IL-BTGArrangementstype:KM

lør4nov – 5KM I MØRE OG ROMSDALMoldeArrangør: Molde BTKArrangementstype:KM

lør4nov – 5KM I BUSKERUDDrammenArrangør: Drammen BTKArrangementstype:KM

lør4nov – 5KM I OPPLANDHarestuaArrangør: Harestua BTKArrangementstype:KM

lør4nov – 5KM I OSLO & AKERSHUSLørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:KM

lør4nov – 5KM I TRØNDELAGTrondheimArrangør: Vikåsen BTKArrangementstype:KM

lør4nov-KM I HORDALANDBergenArrangør: Fjell BTKArrangementstype:KM

lør4nov – 5KM I HEDMARKKongsvingerArrangør: Kobra BTKArrangementstype:KM

tir7nov – 12GERMAN OPENMAGDEBURGArrangør: Tyskland

ons8nov – 12HUNGARIAN JUNIOR/CADET OPENSZOMBATHELYArrangør: UngarnArrangementstype:IT

tor9nov – 11BRASIL OPEN-FUNKSJONSHEMMEDESAO PAULOArrangør: BRASILArrangementstype:IT

lør11nov-VETERANTREFFNarvikArrangør: Narvik BTKArrangementstype:NT

lør11nov – 12KOBRA ØSTCOM CUPOsloArrangør: Kobra BTKArrangementstype:NT

lør11nov – 12STIGA – LIGAEN 3Arrangør: NBTFArrangementstype:LS

man13nov – 14OPPEGÅRD OPENOppegårdArrangør: Oppegård ILArrangementstype:RT

ons15nov – 19SWEDISH OPENStockholmArrangør: Sverige

lør18nov – 19STIGA NORGESCUP 2BergenArrangør: LaksevågArrangementstype:NC

søn19nov-B-72 MINI CUPLørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:RT

ons22nov – 26SPANISH OPEN – CHALLENGE?Arrangør: Spania

fre24nov – 26HORDA CUPBergenArrangør: Region VestArrangementstype:RT

lør25nov – 26SERIEHELG 4Arrangør: NBTFArrangementstype:LS

søn26nov – 3desJUNIOR VMRIVA DEL GRDAArrangør: ItaliaArrangementstype:VM

desember

søn26nov – 3desJUNIOR VMRIVA DEL GRDAArrangør: ItaliaArrangementstype:VM

lør2des – 3SKJOLDAR CUPSkjoldArrangør: Skjoldar ILArrangementstype:RT

lør2des-OSLO CUPOsloArrangør: OSLO BTKArrangementstype:RT

lør2des – 3STIGA – LIGAEN 4Arrangør: NBTFArrangementstype:LS

lør9des – 10STIGA NORGESCUP 3LørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:NC

ons13des – 17US- OPEN?Arrangør: ?Arrangementstype:IT

lør16des – 17SERIEHELG 5Arrangør: NBTFArrangementstype:LS

lør23desKM/VM VETERANER HORDALAND DEL 1StordArrangør: Stord BTKArrangementstype:KM

tir26desROMJULCUPEN 2017JevnakerArrangør: Jevnaker BTKArrangementstype:NT

lør30desKM/VM VETERANER HORDALAND DEL 2StordArrangør: Stord BTKArrangementstype:KM

januar

lør6jan – 7STIGA – LIGAEN 5Arrangør: NBTFArrangementstype:LS

lør13jan – 14HLK – CUP 2018HarstadArrangør: Kanebogen

lør13jan – 14REGIONSAMLINGERArrangementstype:RS

lør13jan-LAKSEVÅGKRUSETBergenArrangør: LaksevågArrangementstype:RT

ons17jan-SKAAR CUPOsloArrangør: Kjelsås BTKArrangementstype:NT

lør20jan – 21STIGA NORGESCUPFINALEOsloArrangør: Fokus BTKArrangementstype:NC

lør20jan – 21SPAREBANK 1 CUPModumArrangør: Modum BTKArrangementstype:NT

søn21janB-72 MINI CUPLørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:RT

lør27jan – 28SÖDERSPLENBoråsArrangør: MAREIDALArrangementstype:UGP

lør27jan – 28SERIEHELG 6Arrangør: NBTFArrangementstype:LS

søn28jan-OSLO CUPOsloArrangør: OSLO BTKArrangementstype:RT

februar

lør3feb-NORHEIMSUND OPENNorheimsundArrangør: Hardanger BTK

lør3feb-BODØMESTERSKAPETBodøArrangør: Bodø BTK

lør3feb-REGIONCUP NR.2-REGION MIDT

lør3feb – 4REGIONCUP NR.2-REGION ØSTHarestuaArrangør: Harestua BTK

lør3feb-REGIONCUP NR.2-REGION SØRGrimstadArrangør: Lia IL-BTG

lør10feb – 11NM ELDRE JUNIORBergenArrangør: LaksevågArrangementstype:NM

søn11febB-72 MINI CUPLørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:RT

man12feb – 13FOLLOMESTERSKAP OPENOppegårdArrangør: Oppegård ILArrangementstype:RT

lør17feb-HAUGESUND OPENHaugesundArrangør: Haugesund BTKArrangementstype:RT

lør17feb – 18STIGA – LIGAEN 6Arrangør: NBTFArrangementstype:LS

lør17feb-RANKINGSTEVNEJevnakerArrangør: Jevnaker BTKArrangementstype:NT

lør17feb-RANKINGSTEVNETBodøArrangør: Bodø BTKArrangementstype:RT

ons21feb – 22SWEDISH JUNIOR OPENØrebroArrangør: SafirArrangementstype:IT

fre23feb – 25SAFIRs INTERNASJONALEØrebroArrangør: SafirArrangementstype:IT

fre23feb – 25HORDA CUPBergenArrangør: Region VestArrangementstype:RT

lør24feb-B-72 MINI CUPLørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:RT

lør24feb – 25SERIEHELG 7Arrangør: NBTFArrangementstype:LS

man26feb – 27SWEDISH CADET-MINI CADET OPENØrebroArrangør: SafirArrangementstype:IT

mars

fre2mar – 4NM SENIORLørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:NM

lør10mar – 11RM/REGIONCUP NR.3 – NORDTromsøArrangør: Tromsø BTK

lør10mar – 11RM/REGIONCUP NR.3 – MIDTTrondheimArrangør: Vikåsen BTK

lør10mar-FJELL CUPBergenArrangør: Fjell BTKArrangementstype:RT

lør10mar – 11RM/REGIONCUP NR.3 – SØRModumArrangør: Modum BTK

tir13mar-SEMIFINALE 1/STIGA-LIGAENArrangør: NBTFArrangementstype:LS

ons14mar-SEMIFINALE 2/STIGA-LIGAENArrangør: NBTFArrangementstype:LS

fre16mar – 18NM YNGREOppegårdArrangør: Oppegård ILArrangementstype:NM

tor22mar-FINALE / STIGA- LIGAENArrangør: NBTFArrangementstype:LS

fre23mar – 25HORDA CUPBergenArrangør: Region VestArrangementstype:RT

lør24mar-B-72 MINI CUPLørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:RT

lør24mar – 25SERIEHELG 8Arrangør: NBTFArrangementstype:LS

tor29mar-PÅSKECUPEN 2018JevnakerArrangør: Jevnaker BTKArrangementstype:NT

april

lør7apr – 8NARVIKLOOPENNarvikArrangør: Narvik BTKArrangementstype:NT

søn8apr-OSLO CUPOsloArrangør: OSLO BTKArrangementstype:RT

lør14apr – 15NM JUNIORBergenArrangør: SPK HerosArrangementstype:NM

lør21apr – 22NM VETERANER?Arrangør: Kobra BTKArrangementstype:NM

søn22apr-B-72 MINI CUPLørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:RT

lør28apr – 29RM/REGIONCUP NR.3 – ØSTOsloArrangør: Fokus BTK

lør28apr – 29REGIONLEDER MØTE?Arrangør: NBTF

lør28apr – 6maiLAG VMHalmstadArrangør: SverigeArrangementstype:VM

mai

lør28apr – 6maiLAG VMHalmstadArrangør: SverigeArrangementstype:VM

lør5mai – 6KVALIFISERINGSHELGArrangør: NBTFArrangementstype:LS

lør5mai – 6SLUTTSPILL UNGDOMS GP ??Arrangør: ?Arrangementstype:UGP

søn6mai-B-72 MINI CUPLørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:RT

lør12mai-KJELSÅS INVITATIONAL LAGTURNERINGOsloArrangør: Kjelsås BTKArrangementstype:NT

lør26mai – 27MEGA CUPLørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:IT

juni

lør2jun – 3LIA KNIXENGrimstadArrangør: Lia IL-BTGArrangementstype:NT

fre8jun – 10NIF LEDERMØTEStavangerArrangør: NIF

lør9jun – 10TRENERSEMINAR?Arrangør: NBTF

man18jun – 24World Veterans ChampionshipsLas VegasArrangør: USAArrangementstype:

3DIVISJON – AVD E      
Sesongen 2017-2018      
  KAMP HJEMMELAG BORTELAG DATO KL STED
  1 Fjell-Kam Heros 3 25.09.2017 18.00 Bergen
  2 Bergen HIL Heros 3 26.09.2017 18.00 Bergen
  3 Bergen HIL Fjell-Kam 27.09.2017 18.00 Bergen
  4 Bergen HIL Laksevåg 2 28.09.2017 18.00 Bergen
  5 Laksevåg 2 Skjoldar 30.09.2017 11.00 Olsvik
  6 Bergen HIL Stavanger 30.09.2017 11.00 Olsvik
  7 Fjell-Kam Randaberg 30.09.2017 12.00 Haukeland
  8 Heros 3  Haugesund 30.09.2017 12.00 Haukeland
  9 Laksevåg 2 Stavanger 30.09.2017 14.00 Olsvik
  10 Bergen HIL  Skjoldar 30.09.2017 14.00 Olsvik
  11 Fjell-Kam  Haugesund 30.09.2017 15.00 Haukeland
  12 Heros 3 Randaberg 30.09.2017 15.00 Haukeland
  13 Laksevåg 2 Randaberg 01.10.2017 10.00 Olsvik
  14 Bergen HIL  Haugesund 01.10.2017 10.00 Olsvik
  15 Fjell-Kam Skjoldar 01.10.2017 11.00 Haukeland
  16 Heros 3 Stavanger 01.10.2017 11.00 Haukeland
  17 Laksevåg 2  Haugesund 01.10.2017 13.00 Olsvik
  18 Bergen HIL Randaberg 01.10.2017 13.00 Olsvik
  19 Fjell-Kam Stavanger 01.10.2017 14.00 Haukeland
  20 Heros 3 Skjoldar 01.10.2017 14.00 Haukeland
  21 Skjoldar Fjell-Kam 28.10.2017 13.00 Skjoldar
  22 Stavanger Bergen HIL 28.10.2017 13.00 Skjoldar
  23 Randaberg Heros 3 28.10.2017 13.00 Skjoldar
  24 Haugesund Laksevåg 2 28.10.2017 13.00 Skjoldar
  25 Stavanger Fjell-Kam 28.10.2017 16.00 Skjoldar
  26 Randaberg Laksevåg 2 28.10.2017 16.00 Skjoldar
  27 Haugesund Heros 3 28.10.2017 16.00 Skjoldar
  28 Skjoldar Bergen HIL 28.10.2017 16.00 Skjoldar
  29 Skjoldar Heros 3 29.10.2017 11.00 Skjoldar
  30 Randaberg Bergen HIL 29.10.2017 11.00 Skjoldar
  31 Stavanger Laksevåg 2 29.10.2017 11.00 Skjoldar
  32 Haugesund Fjell-Kam 29.10.2017 11.00 Skjoldar
  33 Skjoldar Laksevåg 2 29.10.2017 14.00 Skjoldar
  34 Stavanger Heros 3 29.10.2017 14.00 Skjoldar
  35 Randaberg Fjell-Kam 29.10.2017 14.00 Skjoldar
  36 Haugesund Bergen HIL 29.10.2017 14.00 Skjoldar
  37 Laksevåg 2 Fjell-Kam 25.11.2017 11.00 Olsvik
  38 Laksevåg 2 Bergen HIL 25.11.2017 14.00 Olsvik
  39 Stavanger Randaberg 25.11.2017 11.00 Haugesund
  40 Haugesund Skjoldar 25.11.2017 11.00 Haugesund
  41 Haugesund Randaberg 25.11.2017 14.00 Haugesund
  42 Stavanger Skjoldar 25.11.2017 14.00 Haugesund
  43 Skjoldar Randaberg 25.11.2017 17.00 Haugesund
  44 Haugesund Stavanger 25.11.2017 17.00 Haugesund
  45 Heros 3 Fjell-Kam 27.01.2018 11.00 Bergen
  46 Heros 3 Bergen HIL 27.01.2018 11.00 Bergen
  47 Fjell-Kam Bergen HIL 27.01.2018 14.00 Bergen
  48 Heros 3 Laksevåg 2 28.01.2018 11.00 Bergen
  49 Fjell-Kam Laksevåg 2 28.01.2018 14.00 Bergen
  50 Randaberg Skjoldar 24.03.2018 11.00 Haugesund
  51 Stavanger Haugesund 24.03.2018 11.00 Haugesund
  52 Laksevåg 2 Heros 3 24.03.2018 12.00 Laksevåg BT hall
  53 Randaberg Haugesund 24.03.2018 14.00 Haugesund
  54 Skjoldar Stavanger 24.03.2018 14.00 Haugesund
  55 Randaberg Stavanger 24.03.2018 17.00 Haugesund
  56 Skjoldar Haugesund 24.03.2018 17.00 Haugesund