Koselig avslutning i Laksevåg Bordtennisklubb, dermed er 60 års klubbdrift unnagjort, neste år er vi 61 år!

Jan Fosse, fikk presang av klubben, han har blitt 80 år! Han trener hver uke! Om han ikke er på sydlige breddegrader!

Fredag 14.desember samlet 21 medlemmer seg til jule og årsavslutning i Bergen Sentrum. Julemat, biffer og fisk gikk ned på høykant på Big Horn. I både i forkant og etterkant av det besøket ble det utvekslet vennskapelige diskusjoner mellom medlemmene! Trivselen var stor fra kl.1800 og ut i de små timer!

Laksevåg Bordtennisklubb ble stiftet i 1958, dermed har klubben vårt hatt 60 års jubileum i 2018. Laksevåg BTK har som en av få klubber i 2018 arrangert norsk mesterskap for juniorer og Stiga Norges Cup i Haukelandshallen i jubileumsåret. Våre flotte medlemmer sørget for at begge mesterskapene kom trygt i havn arr. teknisk.

Laksevåg Btk har denne sesongen blant annet vunnet «det dobbel» på herresiden, dvs. NM i lag under hoved NM på Lørenskog og igjen vant vår klubb seriemesterskapet i vår topp divisjon, Stiga-Ligaen, 2018-2019.

Onsdag 19.desember kl.1800-1915 er det avslutning for de yngste i klubben. Vi spanderer pizza og god drikke til alle som møter opp i hallen vår.

Her er det bra å være!

Her prates det..

Charlotte og Gina, her er det liv!