Informasjon om NM 15 og NM 13 i Oslo 31/10-1/11 2020

NM 15, her finner du informasjon om den turneringen i fra Fokus BTK: LINK

VEDLAGT FINNER DUI HER INFORMASJON OM NM U 13:

Bilde: Oliver og Sander deltar i helgens NM i Oslo for u15 og u13.

Velkommen til NM for yngre 31.okotber – 1.november 2020 i Bjølsenhallen.

Grunnet COVID-19 og situasjonen i Norge i dag, vil hallen være stengt for publikum. Det er kun kvalifiserte spillere og påmeldte lagledere som får være tilstede i Bjølsenhallen.

Trekning av klasser

  • Jenter 13 single trekkes lørdag kl.15.00
  • Gutter 13 single trekkes søndag kl.10.30

Alle spillere må registrere seg i sekretariatet senest 45 min før kampstart. Det samme gjelder for lagledere.

I singleklassen får alle klubber ha med en lagleder. For klubber som har med 2 eller flere spillere, kan klubben ha med 2 lagledere.

Alle som kommer til Bjølsenhallen, må registrere seg via QR-koden til Sagene IF ift COVID-19.

Påmeldte i single – gutter 13 og jenter 13

Gutter 13

  • Martin Frøseth, Tingvoll (2600) **
  • Khai Noah Lam, Fokus (2299) **
  • Felix Bøhler Thomassen, Fokus (1926) **
  • Kim Alexander Brattvang, Oppegård (1856,5) **
  • Isak Johansen Kristiansen, Dal (1816,5) **
  • Vincent Nguyen, Fjell-Kameratene (1791,5) **
  • Philip Aasen, Fornebu (1741) **
  • Michael Farnes, Oslo (1732,5) **
  • Halvor Mørkved Moen, Fokus (1602)
  • Mats Aagard Torum, Fokus (1488,5)
  • Sander Øvrebø Holmelid, Laksevåg (1385,5)
  • Jonas Frøseth, Tingvoll (1381)
  • Ulrik Aagard Torum, Fokus (1322)
  • Isak Fang Brune, Hvam (1310,5)
  • Christopher Flaatten, Fornebu (1303,5)
  • Fredrik Dommermuth Sivertsen, Fokus (1267)
  • Hadi Ul-Hassan, Oppegård (1237)
  • Boming Zhu, Oslo (1232,5)
  • Kristian Græsdal Arnesen, Fokus (1222)
  • Kristian Heinert, Husøy og Foynland (1198)
  • Frans Daniel Andersen, Husøy og Foynland (1102)
  • Mikkel Johan Åsnes Birch, Larkollen (1099)
  • Kevin Vy, Hvam (1087,5)
  • Oliver McClean, Laksevåg (1069)
  • Jakob Sandvik Wisløff, Husøy og Foynland (1060)
  • Noah Holløkken, Skien (1039,5)
  • Oliver Lind Dahl, Larvik (1027)
  • Trym Wetterhus, Oslo (1071,5)
  • Emanuel Amadeus Bratteng, Larkollen (1020)
  • Markus Einar Madsen, Bodø (1005)
  • Nojus Karlonas, Hvam (977)
  • Robin Ruud Seierstad, Drammen (972)
  • Sondre Høyland, Stord (966)
  • Kristian Willy Martinsen, Larkollen (962)
  • Mathias Markussen, Fornebu (936)
  • Henrik Johan Korsgård Nestvold, Bodø (926)
  • Elias Thoresen, B-72 (888)
  • Anton Johnsen Vavik, Harestua (875)
  • Frank Lin, Fornebu (869)
  • Mathias Falang, B-72 (868)
  • Noah Rugaas, B-72 (802)
  • Ulrik Andreas Grytøyr, Bodø (756)
  • Marius Larsen, Larkollen (0)
  • Suleyman Guliyev, Fornebu (0)

Pia Fosse er blant deltagerne i NM i Oslo

 

Jenter 13

  • Christine Kalvatn, Fokus (1870,5)
  • Pia Meling Fosse, Laksevåg (1350)
  • Helen Steen, Oslo (1264,5)
  • Therese Teigen, B-72 (1170)
  • Beate Haraldseid, KOBRA (1058)
  • Cecilie Teigen, B-72 (1012,5)
  • Elsa Sander-Bornø, Oslo (983,5)
  • Astrid Gamborg-Nilsen, Fokus (929)
  • Mia Mysen-Sandal, Larkollen (923)
  • Cecilie Gram Bye, B-72 (900,5)
  • Oda Edvardsen, Laksevåg (0)

 

Tidsskjema

Tidsskjema for lørdag  31.oktober J13, og søndag 1.november G13.

 

Eventuelle forfall meldes til arrangør så fort som mulig.

 

 

Lørdag 31.10.20 Jenter 13 single Hva skjer?
1.runde Kl.15.30 Puljespill
2.runde Kl.16.40 Kvartfinaler
3.runde Kl.17.15 Semifinaler
4.runde Kl.18.00 Finale

 

 

 

Søndag 01.11.20 Gutter 13  single Hva skjer?
1.runde Kl.11.00 Innledende puljer
2.runde Kl.13.30 Innledende cupspill **
3.runde Kl.14.00 Innledende cupspill
4.runde Kl.14.45 Kvartfinaler
5.runde Kl.15.30 Semifinaler
6.runde Kl.16.30 Finale

 

**Direktekvalifiserte spillere 1-8 spiller kl.13.30 (oppmøte senest 45 min før start)

 

Det bes om at spillerne har med egne baller til oppvarming.