SERIESTART I BERGEN, jevnt mellom Laksevåg og Vikåsen! 6-4 til Laksevåg.

Christian Ibenfeldt

Christian Ibenfeldt

Kommende helg 1-2.oktober starter seriespillet i Bergen/Olsvikhallen med 8 kamper i Stiga ligaen og 8 kamper i 3.divisjon. Vi håper mange finner veien til hallen og ser på god bordtennis av våre spillere og ikke minst spillere i fra lag i fra andre deler av Norge.

Laksevåg-Molde (kl.1430) (6-1)
A4 Ibenfeldt-B3 Fleischer, 9-11, 11-5, 11-8, 11-7 3-1
A1 Stener-B2 Nyberg, 11-4, 11-2, 11-8 3-0
A2 Hedram-B1 Pohjulaien 11-7, 3-11, 11-7, 11-6 3-1 (bragden..)
A3 Bergman-A4 Sporsheim, 11-8, 9-11, 8-11,11-5, 11-7 3-2
Dbsl 1 Stener/Ibenfeldt -Dbl1 Pohjulaien /Sporsheim. 11-2, 7-11, 11-9, 11-2, 3-1
Dbl2 Hovden/Hedram- Dbl 2 Nyberg/Fleisher-, 6-11,11-5, 11-8. 9-11, 9-11 2-3
A1 Stener-B1 Pohjulaien, 11-7,11-4, 11-3 3-0

Lia-Vikåsen (kl.1430) (0-6)

Lia-Molde (3-6)

 

Laksevåg-Vikåsen (6-4)

A4 Christian Ibenfeldt- B3 Tomas Marcianik, 8-11,11-8,11-13, 11-9, 11-5, 3-2
A1 Jonas Stener-B2 Magnus Bolstad Holm, 8-11, 11-7, 5-11, 11-7, 11-7 3-2

A2Tobias Bergman-B1  Maciej Pietkiewicz, 6-11, 4-11, 7-11 0-3
A3 Peter Hedram B4 Benjamin Fossheim, 11-7, 11-9,12-10 3-0

Dbl.1 Stener/Ibenfeldt – Dbl 1  Maciej Pietkiewicz/Fossheim, 11-8, 11-4, 11-5 3-0

Dbl 2 Hedram/Bergman – Dbl 2 Bolstad Holm/Marcianik, 11-13, 11-9, 5-11, 11-7, 8-11 2-3

A1 Stener- B1  Maciej Pietkiewicz, 8-11, 6-11, 11-9, 12-14 1-3
A2 Bergman – B2 Bolstad Holm, 5-11, 11-5, 10-12, 11-4, 13-11 3-2
A3 Hedram-Marcianik, 10-12, 5-11, 12-10, 11-7, 6-11 2-3
A4 Ibenfeldt-Fossheim, 10-12, 11-9, 11-5, 12-10, 12-10 3-2

10 Laksevåg BTK Jevnaker BTK Søn 02.10.2016 10:00 Olsvik 0 – 0
12 Laksevåg BTK Eiker BTK Søn 02.10.2016 13:00 Olsvik 0 – 0

Norges Bordtennisforbund

1 Laksevåg BTK 2 Skjoldar IL Lør 01.10.2016 11:00 Olsvik 3 8 – 2
5 Laksevåg BTK 2 Stavanger BTK 2 Lør 01.10.2016 14:00 Olsvik 3 7 – 3
9 Laksevåg BTK 2 Stord BTK Søn 02.10.2016 10:00 Olsvik 3 0 – 0
13 Laksevåg BTK 2 Haugesund BTK Søn 02.10.2016 13:00 Olsvik 3 0 – 0

3.divisjon
Hardanger Stavanger 8-2
Hardanger-Skjoldar, 10-0

STIAGA-LIGAEN  2016/2017

TABELL OG KAMPLISTEÅRETS LAGSPILLER

Lag S V U T Kvote P
Volda og Ørsta BTK 2 2 0 0 12 – 3 4
Eiker BTK 1 1 0 0 6 – 3 2
B-72 2 1 0 1 9 – 9 2
Molde BTK 2 0 1 1 7 – 11 1
Vikåsen BTK 2 0 1 1 6 – 11 1
Laksevåg BTK 0 0 0 0 0 – 0 0
Lia IL 0 0 0 0 0 – 0 0
Jevnaker BTK 1 0 0 1 3 – 6 0
Hjemmelag Bortelag Dag Dato Tid Sted Res
1 Molde BTK Volda og Ørsta BTK Lør 10.09.2016 10:00 Molde 2 – 6
2 B-72 Eiker BTK Lør 10.09.2016 12:00 Lørenskog 3 – 6
3 Vikåsen BTK Volda og Ørsta BTK Lør 10.09.2016 13:30 Molde 1 – 6
4 B-72 Jevnaker BTK Lør 10.09.2016 16:00 Lørenskog 6 – 3
5 Molde BTK Vikåsen BTK Lør 10.09.2016 17:00 Molde 5 – 5
6 Laksevåg BTK Vikåsen BTK Lør 01.10.2016 11:00 Olsvik 0 – 0
7 Lia IL Molde BTK Lør 01.10.2016 11:00 Olsvik 0 – 0
8 Laksevåg BTK Molde BTK Lør 01.10.2016 14:00 Olsvik 0 – 0
9 Lia IL Vikåsen BTK Lør 01.10.2016 14:00 Olsvik 0 – 0
10 Laksevåg BTK Jevnaker BTK Søn 02.10.2016 10:00 Olsvik 0 – 0
11 Molde BTK Jevnaker BTK Søn 02.10.2016 13:00 Olsvik 0 – 0
12 Laksevåg BTK Eiker BTK Søn 02.10.2016 13:00 Olsvik 0 – 0
13 Vikåsen BTK Eiker BTK Søn 02.10.2016 16:00 Olsvik 0 – 0

 

sjon Avd. E  2016/2017

TABELL OG KAMPLISTEÅRETS LAGSPILLER

Lag S V U T Kvote P
Fjell-Kam 0 0 0 0 0 – 0 0
Hardanger BTK 0 0 0 0 0 – 0 0
Haugesund BTK 0 0 0 0 0 – 0 0
Heros 3 0 0 0 0 0 – 0 0
Laksevåg BTK 2 0 0 0 0 0 – 0 0
Skjoldar IL 0 0 0 0 0 – 0 0
Stavanger BTK 2 0 0 0 0 0 – 0 0
Stord BTK 0 0 0 0 0 – 0 0
Hjemmelag Bortelag Dag Dato Tid Sted Res
1 Laksevåg BTK 2 Skjoldar IL Lør 01.10.2016 11:00 Olsvik 3 0 – 0
2 Hardanger BTK Stavanger BTK 2 Lør 01.10.2016 11:00 Olsvik 4 0 – 0
3 Fjell-Kam Stord BTK Lør 01.10.2016 12:00 Haukel.1 0 – 0
4 Heros 3 Haugesund BTK Lør 01.10.2016 12:00 Haukel.2 0 – 0
5 Laksevåg BTK 2 Stavanger BTK 2 Lør 01.10.2016 14:00 Olsvik 3 0 – 0
6 Hardanger BTK Skjoldar IL Lør 01.10.2016 14:00 Olsvik 4 0 – 0
7 Fjell-Kam Haugesund BTK Lør 01.10.2016 15:00 Haukel.1 0 – 0
8 Heros 3 Stord BTK Lør 01.10.2016 15:00 Haukel.2 0 – 0
9 Laksevåg BTK 2 Stord BTK Søn 02.10.2016 10:00 Olsvik 3 0 – 0
10 Hardanger BTK Haugesund BTK Søn 02.10.2016 10:00 Olsvik 4 0 – 0
11 Fjell-Kam Skjoldar IL Søn 02.10.2016 11:00 Haukel.1 0 – 0
12 Heros 3 Stavanger BTK 2 Søn 02.10.2016 11:00 Haukel.2 0 – 0
13 Laksevåg BTK 2 Haugesund BTK Søn 02.10.2016 13:00 Olsvik 3 0 – 0
14 Hardanger BTK Stord BTK Søn 02.10.2016 13:00 Olsvik 4 0 – 0
15 Fjell-Kam Stavanger BTK 2 Søn 02.10.2016 14:00 Haukel.1 0 – 0
16 Heros 3 Skjoldar IL Søn 02.10.2016 14:00 Haukel.2 0 – 0