Ekstra trening i 10 dager i Laksevåg Btk, 4/3-14/3

Laksevåg Bordtennisklubb gjør sitt aller beste vedr. trening av klubbens spillere gjennom året. Vi sliter med at vi ikke er basert i Oslo der vi kunne fått spillere og trenere med på samlinger i det området. Alle bredde samlinger skjer som dere vet på Østlandet.

Slik ser det ut i 10 dager med ekstra oppfølging av våre spillere:

Ca. 45 spillere vil vi gi ekstra trening over 1 helg, fredag/lørdag/søndag samt i vanlig trening mandag til torsdag,  4-14.mars. Ca. 50 timer med ekstra trening av en av norges beste trenere er fordelt slik:

– Ca, 7 timer på klubbens nybegynner trening.

– Ca, 16 timer med spesialtrening av yngre spillere

– Ca, 12 timer der treneren stiller på de ordinære treningene

– Ca.12 timer der treneren er på plass på dagtid i klubben

Info om tidene for ekstra trening legges ut på vår lukkede Facebook side.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *